Розірвати договір оренди земельної ділянки у Пущі-Водиці з ПрАТ «ХК «Київміськбуд» та відновити рекреаційну територію

публікація залишилось 49 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 686 підписів залишилось 9314 підписів

Пуща-водиця – це унікальний кліматичний курорт на території міста Києва, історична заповідна місцевість. Пуща-Водиця –це природний скарб усіх киян, який не можна знищувати забудовами!

Наприкінці січня 2019 року відбулося варварське знищення вікових зелених насаджень на землях рекреаційного призначення у охоронній зоні курорту Пуща-Водиця за адресою вул. Квітки Цісик, 34, 36. Виявилося, що дана земельна ділянка була передана в оренду на 15 років ПрАТ «ХК «Київміськбуд» для будівництва, експлуатації та обслуговування рекреаційно-оздоровчого комплексу згідно рішення Київради від 6 липня 2017 року N 673/2835.

Згідно з положеннями ст.51 Земельного кодексу України «до земель рекреаційного призначення належать землі, які використовуються для організації відпочинку населення, туризму та проведення спортивних заходів». Згідно з ч.3 ст.52 Земельного кодексу України «на землях рекреаційного призначення забороняється діяльність, що перешкоджає або може перешкоджати використанню їх за призначенням, а також негативно впливає або може вплинути на природний стан цих земель».

ПрАТ «ХК «Київміськбуд» є будівельною компанією, яка публічно продає збудовані об’єкти. На офіційному сайті компанії за посиланням https://kmb.ua/ua/objects/zhk-v-pushha-vodica/ розміщене оголошення про продаж нерухомості у анонсованому «Апарт-комплексі в Пущі-Водиці» за цією адресою. Оскільки чинними нормативними актами не передбачено такого класу будинків і споруд, то фактично продаються приміщення багатосекційного комплексу, який не є об’єктом стаціонарної рекреації, не призначений для оздоровлення та відпочинку відвідувачів цієї території, а буде використовуватися для постійного проживання мешканців.

Статтями 141, 143 Земельного кодексу України передбачене припинення права користування земельною ділянкою у разі її використання не за цільовим призначенням.

Звертаємося до Київської міської влади з вимогою:

1. Розірвати договір оренди зазначеної земельної ділянки, заключений на підставі рішення Київської міської ради від 6 липня 2017 року N 673/2835.
2. Забезпечити повне відновлення природного рекреаційного стану цієї території з можливостю подальшого використання за цільовим призначенням.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали