МОРАТОРІЙ НА ЗАБУДОВУ В КИЄВУ. Частина 4. ЛИПКИ та КЛОВ.

публікація залишилось 18 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 139 підписів залишилось 9861 підписів

Обґрунтування.
1. Липки та Клов райони з давньою історією, де проживали видатні особи: голова ради міністрів С. Ю. Вітте, архітектор В. В. Городецький, поет О. С. Пушкін, письменник Оноре де Бальзак та багато інших.
2. Забудова Липок та Клова - це передусім малоповерхові садиби та прибуткові будинки.
3. Вулиці Липок та Клову в більшості своїй мають дореволюційне квартальне проектування.
4. Кількість будинків, що були споруджені до встановлення Радянської влади в Києві (до 1920 року будівництва) тут є дуже великою в місті.
5. Контроль забудови тут є надзвичайно необхідним, так як забудовники на сьогоднішній день вже встигли досить сильно спотрорили дореволюційні вулиці багатоповерхівками, до будівництва яких середня поверховість цих районів складала близько 5-6 поверхів. Прикладом слугають сумнозвістні новобудови: ЖК на Кловському узвозі буд. 7 (47 поверхів!!!), ЖК Липська вежа по вулиці Інститутській буд. 18а (23 поверхи) і т. д.

Пропоную введення МОРАТОРІЮ, згідно з яким:
Розділ 1. Відносно будинків збудованих до 1920 року.
1.1. Заборонити знесення дореволюційних будинків, в якому б стані вони не знаходились.
1.2. Заборонити змінювати фасад будинків (встановлення пластикових вікон, встановлення залізних домофонних дверей, заскління балконів, виведення на фасад кондиціонерів, встановлення навісного вентильованого фасаду і т.д.).
1.3. Руйнування оригінального декору будівель.
1.4. Заборонити добудову та надбудову будинків.
Розділ 2. Відносно новобудов.
2.1. Встановити мораторій на будівництво нових будинків обмежуючись 7-ми поверхами.
Розділ 3. Межі дії даного МОРАТОРІЮ.
3.1 Окреслити зону дії даного МОРАТОРІЮ в кордонах периметру: вул. Хрещатик, Європейська площа, вул. Михайла Грушевського, вул. Інститутська, Кловський узвіз, вул. Мечникова, вул. Басейна, Бесарабська площа ЗГІДНО з фото представленим вище.


Також, прошу створити програму допомоги на базі міського бюджету, що передбачала би повернення оригінального фасаду будинків до 1920 року будівництва, а саме повернення дерев'яних вікон та вхідних фасадних дверей, а також ремонт будинків до 1920 року будівництва, що знаходяться в передаварійному та аварійному стані. Подібна програма вже діє у Львові, тому це не повинно бути чимось новим для киян.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали