МОРАТОРІЙ НА ЗАБУДОВУ В КИЄВІ. Частина 3. КУДРЯВЕЦЬ, СОЛДАТСЬКА СЛОБІДКА та АФАНАСІВСЬКИЙ ЯР

публікація залишилось 18 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 71 підписів залишилось 9929 підписів

Обґрунтування.
1. Кудрявець, Солдатська слобідка та Афанасівський Яр є одними з найстаріших районів Києва. Квартальна забудова цих районів була розпочата ще з 30-х років 19 століття. Ці райони, що прилягают беспосередньо до ІСТОРИЧНОГО ЦЕНТРУ КИЄВА наразі є надзвичайно популярними серед туристів. Окрім цього, вулиці цих районів ще не втратили красу, котра за роки незалежності була досить сильно спотворена багатоповерхівками.
2. Кількість будинків, що були споруджені до встановлення Радянської влади в Києві (до 1920 року будівництва) тут є досить великою в місті.
3. Контроль забудови тут є надзвичайно необхідним, так як забудовники на сьогоднішній день вже встигли досить сильно спотрорили дореволюційні вулиці багатоповерхівками, до будівництва яких середня поверховість цього району складала близько 7 поверхів. Прикладом слугають сумнозвістні новобудови: будинки 79 (більше 20 поверхів) та 82 (більше 26 поверхів) по вулиці Дмитрівській , будинок 58а по вулиці Богдана Хмельницького (більше 26 поверхів), будинок БФК «H-Tower» (готель Хілтон) (заявлених 26 поверхів) на бульварі Тараса Шевченка, ЖК Покровский посад (більше 26 поверхів) по вулиці Глибочицькій (що доречі, за іронією долі перекрив вид на сам Покровський монастир) і т. д.

Саме зараз відбувається тотальна забудова Кудрявця та Солдатської слобідки, тому пропоную введення МОРАТОРІЮ, згідно з яким:
Розділ 1. Відносно будинків збудованих до 1920 року.
1.1. Заборонити знесення дореволюційних будинків, в якому б стані вони не знаходились.
1.2. Заборонити змінювати фасад будинків (встановлення пластикових вікон, встановлення залізних домофонних дверей, заскління балконів, виведення на фасад кондиціонерів, встановлення навісного вентильованого фасаду і т.д.).
1.3. Руйнування оригінального декору будівель.
1.4. Заборонити добудову та надбудову будинків.
Розділ 2. Відносно новобудов.
2.1. Встановити мораторій на будівництво нових будинків обмежуючись 12-ми поверхами.
Розділ 3. Межі дії даного МОРАТОРІЮ.
3.1 Окреслити зону дії даного МОРАТОРІЮ в кордонах периметру: бульвар Тараса Шевченка, вул. Вячеслава Чорновола, вул. Дмитрівська, вул. Глибочицька, Вознесенський узвіз, провулок Киянівскький, вул. Ярославів Вал, вул. Володимирська ЗГІДНО з фото представленим вище.


Також, прошу створити програму допомоги на базі міського бюджету, що передбачала би повернення оригінального фасаду будинків до 1920 року будівництва, а саме повернення дерев'яних вікон та вхідних фасадних дверей, а також ремонт будинків до 1920 року будівництва, що знаходяться в передаварійному та аварійному стані. Подібна програма вже діє у Львові, тому це не повинно бути чимось новим для киян.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали