МОРАТОРІЙ НА ЗАБУДОВУ В КИЄВІ. Частина 1. ПОДІЛ

публікація залишилось 18 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 118 підписів залишилось 9882 підписів

Обґрунтування.
1. Поділ залишається одним з найстаріших та накрасивіших районів столиці.
2. Цей історичний район є одним з небагатьох у Києві, що зберіг до сьогодення свою квартальну забудову.
3. Кількість будинків, що були споруджені до встановлення Радянської влади в Києві (до 1920 року будівництва) тут є найбільшою в місті.

Пропоную введення МОРАТОРІЮ, згідно з яким:
1. Заборонити знесення дореволюційних будинків, в якому б стані вони не знаходились.
2. Заборонити змінювати фасад будинків (встановлення пластикових вікон, встановлення залізних домофонних дверей, заскління балконів, виведення на фасад кондиціонерів, встановлення навісного вентильованого фасаду і т.д.).
3. Руйнування оригінального декору будівель.
4. Заборонити добудову та надбудову будинків до 1920 року спорудження.
5. Встановити мораторій на будівництво нових будинків обмежуючись 8-ми поверхами.
6. Окреслити зону дії даного МОРАТОРІЮ в кордонах периметру: вул. Вікентія Хвойки, вул Новокостянтинівська, вул. Межигірська, вул. Набережно-Лугова, вул. Набережно-Хрещатицька, вул. Набережно-Рибальська, Набережне шоссе, Поштова площа, Володимирський узвіз, вул. Боричів Тік, Андріївський узвіз, вул. Воздвиженська, вул. Гончарна, вул. Дегтярна, вул. Кожум'яцька, Вознесенський узвіз, вул. Нижній Вал, вул. Житньоторзька, пров. Ярославський, вул. Кирилівська, вул. Нижньоюрківська, вул. Кирилівська, пров. Мильний, Богуславський узвіз, вул. Кирилівська ЗГІДНО з фото представленим вище.

Також, прошу створити програму допомоги на базі міського бюджету, що передбачала би повернення оригінального фасаду будинків до 1920 року будівництва, а саме повернення дерев'яних вікон та вхідних фасадних дверей, а також ремонт будинків до 1920 року будівництва, що знаходяться в передаварійному та аварійному стані. Подібна програма вже діє у Львові, тому це не повинно бути чимось новим для киян.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали