Провести "дезаборизацію" міста

публікація залишилось 14 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 58 підписів залишилось 9942 підписів

Вздовж наших доріг стоять багато заборів, одні залишились з часів совка, інші ставлять сьогодні. На їх підтримку та зведення постійно йдуть гроші, гроші платників податків.
Забори не просто не захищають нас та наших дітей від машин, а навпаки наражають їх на небезпеку- їхньої міцності не достатньо для зупинки авто, яке їде навіть повільно. Коли авто врізає ться в забор він просто розлітається, перетворюючись на шрапнель, яка влучає в пішохода, який скоріш за все після цього помре, і карати будуть не того хто наказав поставити цей забор, а водія.Забор заважає пішоходам перейти дорогу, а також сильно докучає інвалідам- це перешкоджає нашому місту бути безбар'єрним та зручним для всіх верств населення .Також забори шкодять велосипедистам які їдуть по проїзжій частині, бо вони не можуть спішитись- їм перешкоджає забор. Забор не можна поставити на самому краю тротуару, потрібно зробити відступ десь 20-30 см, це забирає тротуар у пішоходів, через що досить складно рухатись, бо тротуар, який досить часто є вузьким, особливо в центрі, роблять ще вужче. Також забор дуже заважає водіям, бо по-перше їм не можна нормально паркуватись, бо вони не зможуть відкрити двері через забор, по-друге коли вони їдуть він їм так само заважає, бо можна пошкодити бокове дзеркало, по-третє забор заважає розвантаженню товарів, по-четверте вони загороджують кут огляду водія, він може не побачити, що пішохід хоче перейти дорогу, через це він його зіб'є. Також забори уродують наше місто, бо зазвичай вони криві та некрасиві і стоять з часів совка, це не значить,що їх треба заміняти новими, це означає, що їх треба знищити. Забори руйнуюють атмосферу старого міста у центрі, а в спальних районах вони руйнують красу природи та зелених насаджень. Існує багато досліджень, що підтверджують небезпеку та ненадійність подібних заборів, але не існує досліджень, що підтверджують підвищення цими заборами безпеки. Ще один факт проти цих споруд- вони сприяють корупції, бо кожен рік на них йдуть гроші з бюджету, з яких люди можуть щось вкрасти. В Європі та інших розвинутих країнах таких заборів нема, і бути не може. Якщо взяти всі забори Київа і здати на переплавку, в бюджет надійде велика кількість грошей.

Тож, якщо ви любите наше місто, хочете знизити летальні випадки на дорогах, підвищити комфорт пішоходів та водіїв, знизити рівень корупції,зробити місто безбар'єрним, зупинити постійні витрати з міського бюджету на непотрібні речі і просто зробити місто красивіше- підпишіть цю петицію, і ми будемо на крок ближче до того,щоб бути по-справжньому європейськім містом

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали