Провести перевірку маршруту 461 ТОВ Кийтранс

публікація Недостатньо підписів 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 178 підписів залишилось 9822 підписів

Петиція на підтримку перевірки ТОВ "Кийтранс-2005"в зв'язку з надзвичайно низьким рівнем обслуговування пасажирів.
Маршрут MT-461 (М СВЯТОШИН— М ВЫСТАВОЧНЫЙ ЦЕНТР)
(ПЕРЕЗАВАНТАЖЕНИЙ НАПРЯМОК АВТОБУСУ: Будинок побуту_ бул. Кольцова_ Торговий центр_ вул. Жолудєва_ вул. Григоровича-Барського_ ж/м Борщагівка) інтервал руху має бути 5-10 хвилин в будні дні, по факту автобусу може не бути більше 30 хвилин. Це призводить до завантаженості автобусів пасажирами більше норми та постійної давки.

Прошу зменшити інтервал руху автобусу на Маршруті MT-461 в будні дні до 5-хвилин, за рахунок збільшення кількості одиниць автобусів.
ТОВ "Кийтранс-2005" обслуговує Маршрут MT-461 і він являється монополістом на цьому напрямку і це єдиний автобус , яким можливо виїхати з Борщагівки у напрямку Теремків.
ТОВ "Кийтранс-2005" повністю втративши почуття відповідальності за безпеку і комфорт пасажирів.

Прохання провести аудит Маршруту MT-461, перевірити на факти перевезення пасажирів зверх дозволеної максимальної кількості, технічний стан машин, порушення розкладу руху, неукомплектованість аптечок, недостатня кількість візуальної інформації і засобів безпеки в салоні автомобілів.

Прошу запустити програму моніторингу якості послуг «Таємний пасажир» для підтвердження низької якості обслуговування.

Прохання до Київської міської ради додати ще декілька варіантів маршрутів у напрямку: Будинок побуту_ бул. Кольцова_ Торговий центр_ вул. Жолудєва_ вул. Григоровича-Барського_ ж/м Борщагівка_Теремки.

повний текст петиції

Петицію підписали