Провести перевірку маршруту 461 ТОВ Кийтранс

публікація залишилось 82 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 33 підписів залишилось 9967 підписів

Петиція на підтримку перевірки ТОВ "Кийтранс-2005"в зв'язку з надзвичайно низьким рівнем обслуговування пасажирів.
Маршрут MT-461 (М СВЯТОШИН— М ВЫСТАВОЧНЫЙ ЦЕНТР)
(ПЕРЕЗАВАНТАЖЕНИЙ НАПРЯМОК АВТОБУСУ: Будинок побуту_ бул. Кольцова_ Торговий центр_ вул. Жолудєва_ вул. Григоровича-Барського_ ж/м Борщагівка) інтервал руху має бути 5-10 хвилин в будні дні, по факту автобусу може не бути більше 30 хвилин. Це призводить до завантаженості автобусів пасажирами більше норми та постійної давки.

Прошу зменшити інтервал руху автобусу на Маршруті MT-461 в будні дні до 5-хвилин, за рахунок збільшення кількості одиниць автобусів.
ТОВ "Кийтранс-2005" обслуговує Маршрут MT-461 і він являється монополістом на цьому напрямку і це єдиний автобус , яким можливо виїхати з Борщагівки у напрямку Теремків.
ТОВ "Кийтранс-2005" повністю втративши почуття відповідальності за безпеку і комфорт пасажирів.

Прохання провести аудит Маршруту MT-461, перевірити на факти перевезення пасажирів зверх дозволеної максимальної кількості, технічний стан машин, порушення розкладу руху, неукомплектованість аптечок, недостатня кількість візуальної інформації і засобів безпеки в салоні автомобілів.

Прошу запустити програму моніторингу якості послуг «Таємний пасажир» для підтвердження низької якості обслуговування.

Прохання до Київської міської ради додати ще декілька варіантів маршрутів у напрямку: Будинок побуту_ бул. Кольцова_ Торговий центр_ вул. Жолудєва_ вул. Григоровича-Барського_ ж/м Борщагівка_Теремки.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали