Провести капітальну реконструкцію проспекта Героїв Сталінграда та вулиці Олександра Архипенка в Оболонському районі

публікація Недостатньо підписів 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 52 підписів залишилось 9948 підписів

Я народився в м. Києві і з самого дитинства та по сьогоднішній день проживаю в Оболонському районі міста Києва. За весь період проживання тут, я постійно спостерігаю як стрімко розвивається даний мікрорайон, як швидко з’являються нові багатоповерхові будинки, розважальні центри, кількість проживаючих постійно збільшується та як наслідок й збільшується потік транспортних засобів. У зв’язку із чим, в свою чергу, зменшується термін експлуатації асфальтного покриття.
Кожного дня пересуваючись по проспекту Героїв Сталінграда я спостерігаю безліч проблем з дорожнім рухом, але головне - це не просто дорожні недоліки та пошкодження автомобілів через ями, але й велика кількість різноманітних дорожньо-транспортних пригод, в тому числі й смертельними наслідками.
Проспект Героїв Сталінграда – проспект в Оболонському районі міста Києва, який пролягає від шляхопроводу на проспекті Степана Бандери (як продовження Набережно-Рибальської дороги) до Північної вулиці. Будівництво даного проспекту було завершено 1973 року (Набережна Славутича).
Звертаю увагу, що з моменту будівництва і по сьогоднішній день жодного разу не було проведено реконструкцію та повної заміну асфальтного покриття на проспекті, лише частковий (ямковий) ремонт. Проте, такий ремонт дороги має короткострокий характер, а його термін становить до першого наступного дощу чи заморозку. Ямковий ремонт - не передбачає виконання будь-яких робіт з відновлення комунікації, благоустрою та не може забезпечити нормальне функціонування автомобільного шляху. Я особисто спостерігав, що за період червень-серпень поточного року, в одному й тому ж місці (на кільці - перехрестя вул. Олександра Архипенка та проспект Героїв Сталінграда) ремонтували дорожнє покриття декілька разів, проте, це мало результат лише на один тиждень. Поверхневий ремонт – не дає бажаного результату. У зв’язку з чим, на сьогоднішній день ми маємо стан асфальтного покриття - вкрай незадовільним.
Також, слід звернути увагу, на підземні пішохідні переходи, що на проспекті Героїв Сталінграда та на вулиці Олександра Архипенка. Так само, як і асфальтне покриття підземні пішохідні переходи не були реконструйовані з моменту будівництва, у зв’язку з чим на сьогоднішній день їх стан є також незадовільним. Майже всі підземні пішохідні переходи на вказаних вулицях позбавленні освітлення, асфальтне покриття переходу має безліч ям та впадин, плитка з стін просто відвалюється, а санітарний стан останніх – просто жахливий.
У зв’язку з неналежним станом підземних пішохідних переходів, користуватися якими небезпечно, особливо в темний час доби, пішоходи часто переходять дорогу у неналежному місці, чим самим ставлячи своє життя під загрозу та створюючи аварійну ситуацію на дорозі. Тому, питання капітального ремонту підземних переходів є також дуже нагальним.
Ще одною нагальною проблемою є жахливий стан зливової каналізації по проспекту Героїв Сталінграда, якій вже десятки років. Під час будування зливової каналізації не передбачалась така велика кількість інфраструктурних об’єктів довкола, а отже не спроможні впоратися із своєю функцією навіть при середньо-статистичних опадах. Під час сильного дощу пішоходи позбавленні можливості користуватися підземними переходами, оскільки вони повністю затоплені водою, та вимушені знову ж таки переходити дорогу через проїзджу частину чим створюючи аварійну ситуацію та ставлять під загрозу своє життя.
Звертаю увагу, що ставки акцизного податку на пальне постійно збільшується. За останні декілька років, вказана ставка виросла більш ніж на 20%. Тобто, збільшення податку на пальне, з якого в тому числі фінансується ремонт та утримання вулиць, дає ще більше можливості щодо покращення стану діючих автомобільних доріг, заміни пошкоджених доріг, які дозволять більш безпечний та комфортний рух на транспортних засобах.
Виходячи з викладеного, з метою забезпечення безпечного руху по проспекту Героїв Сталінграда, прошу:
1. Здійснити повну реконструкцію із заміною всього асфальтного покриття та бордюрного каменю від початку проспекту Героїв Сталінграда (від Північного мосту) до кінця проспекту (до депо №2) та вздовж всієї вул. Олександра Архипенка з гарантією на покриття не менше 5 років.
2. Встановити уздовж всього проспекту металеву бар’єрну огорожу з метою унеможливлення виїзду транспортним засобам на зустрічну смугу та переходу пішоходам через проїжджу частину в недозволених місцях.
3. Вздовж всього проспекту Героїв Сталінграда встановити дорожні знаки «стоянка заборонена».
4. Вздовж всього проспекту Героїв Сталінграда замінити освітлення на стовпах на світлодіодні ліхтарі по прикладу нової відремонтованої дороги у напрямку від Почтової площі до мосту Метро, коли два промені світять на дорогу, а третій нижче світить на пішохідну доріжку.
5. Вздовж всього проспекту Героїв Сталінграда (з двох сторін) та вул. Олександра Архипенка замінити асфальтне покриття на тротуарних доріжках на плитку.
6. Всі підземні пішохідні переходи по проспекту Героїв Сталінграду та по вул. Олександра Архипенка відреставрувати та замінити освітлення на світлодіодні ліхтарі.
7. На ділянці біля будинків №2 та №4 по проспекту Героїв Сталінграда, дозволити лівий поворот через зустрічну смугу на світлофорі (заїзд у двір до будинку №2 та №4 відповідно) в напрямку руху до Північного мосту. Оскільки заїзд до вказаних будинків в зазначеному напрямку можливий лише через заїзд у двір на світлофорі біля будинку №6, що створює постійні затори.
8. На ділянці дороги біля будинку №4 по проспекту Героїв Сталінграда в напрямку руху від Північного мосту, дозволити поворот ліворуч через зустрічну смугу на розворот до вулиці Приозерної. Оскільки для виїзду на вул. Приозерну, рухаючись в напрямку від Північного моста/центру міста, всі транспортні засоби здійснюють розворот заїжджаючи у двір будинка №4 по проспекту Героїв Сталінграда, чим самим створюють жахливі затори та блокують рух на території двору житлового будинку.
9. Облаштовувати пішохідний перехід острівцем безпеки біля будинку №4-А по проспекту Героїв Сталінграда (по прикладу як це облаштовано по вул. Олександра Архипенка).
10. Змінити дорожню розмітку, поставити знак рух по смугам (прямо та ліворуч) на світлофорі біля будинку №6 по проспекту Героїв Сталінграда в напрямку руху до Північного мосту з метою уникнення дорожньо-транспортних пригод та акцентування уваги водія про можливу зупинку попереду автомобіля для повороту ліворуч.
11. На кільці біля будинку №6-А по проспекту Героїв Сталінграда (перехрестя проспекту та вулиці Олександра Архипенка) змінити дорожню розмітку та пріоритетність руху у відповідності до норм, закріплених в Правилах дорожнього руху, а саме головний визначити круговий рух (встановити знак «головна дорога по кільцю») та на всіх в’їздах на кільце встановити дорожні знаки «поступитися дорогою». Головна мета – це обмежити швидкість руху на місці, де досить часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди.
12. Дозволити поворот праворуч при червоному сигналі світлофора біля будинку №10-А по проспекту Героїв Сталінграду, встановивши «зелену стрілку» як при в’їзді у двір, так й при виїзді з нього.
13. Облаштовувати пішохідний перехід острівцем безпеки на ділянці дороги між будинком №10-А та №12-Г по проспекту Героїв Сталінграда (по прикладу як це облаштовано по вул. Олександра Архипенка).
14. Дозволити поворот ліворуч та змінити дорожню розмітку/знаки на світлофорі (в напрямку руху від Північного мосту до метро Героїв Дніпра) біля супермаркету «Сільпо», що розташований в будинку №27-А по проспекту Героїв Сталінграду. Оскільки вказаний супермаркет має великий потік відвідувачів та дуже багато водіїв в даному місці порушують правила дорожнього руху, чим самим постійно створюють аварійну обстановку.
15. На світлофорі біля супермаркету «Сільпо», що розташований в будинку №27-А по проспекту Героїв Сталінграду дозволити поворот праворуч при червоному сигналі світлофора, встановивши «зелену стрілку» при заїзді у двір до будинку №18 по цьому ж проспекту.
16. Дозволити поворот праворуч при червоному сигналі світлофора біля будинку №56-Б по проспекту Героїв Сталінграду (ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС в м. Києві), встановивши «зелену стрілку» при виїзді з двору.
17. На кільці (перехрестя вулиць Йорданська та вул. Олександра Архипенка) встановити знак «головна дорога по кільцю» у відповідності до Правил Дорожнього Руху. Оскільки пріоритетність руху по кільцю змінилась зовсім нещодавно, водії плутають пріоритетність руху, в результаті чого трапляються дорожньо-транспортні пригоди.
18. Здійснити повну реконструкцію зливової каналізації по проспекту Героїв Сталінграда та вул. Олександра Архипенка.

повний текст петиції

Петицію підписали